Ara:

CL-SNEM109 Kartlı Ve Şifreli Kabin Kilidi kullanım alanları:

CL-SNEM109 Kartlı Ve Şifreli Kabin Kilidi; sauna, ofis, otel, okul, fabrika v.b yerlerdeki dolap veya kabin kilitlerinde kullanılabilmektedir. Kabin kilit modelimiz, kalıcı veya tek seferlik kart/bileklik ile kullanılmalıdır.

CL-SNEM109 Kartlı Ve Şifreli Kabin Kilidi Mod Özellikleri

Özel Mod: Normalde kilitli moddur. Kabin kilidini hangi manyetik anahtarlık, manyetik bileklik veya manyetik kartın açacağı tanımlı kart ile yapılmalıdır. Kullanıcıya özel manyetik kart, manyetik bileklik kullanılmalıdır.

Ortak Mod: Normalde açık moddadır. Herhangi manyetik bileklik, manyetik kart okutulduğunda kilitler ve kabin kilidi bu kart yada bilekliği hafızasına alır. Tekrar kayıtlı manyetik bileklik veya manyetik kart okutuluncaya kadar başka manyetik kart yada manyetik bileklik ile açılamaz. Elektronik kabin kilidi ilk kez okutularak kilitleyen manyetik kart veya manyetik bileklikle tekrar açıldıktan sonra hafızadan bu kart veya bilekliği siler. Yeni manyetik kart ve manyetik bileklik okutana kadar açık pozisyonda beklemede kalır.

Master kart: Elektronik kabin kilidine programlanan master kart ile kabin kilidi açılabilir. Opsiyonel güç kaynağı girişi pil bittiği durumda okuyucu üzerinde bulunan power girişi ile besleme sağlanarak kilitli olan kabin açılabilir. Yaylı kilit karşılığı ile kabine kilidine kart okutulunca kapak bir miktar kendiliğinden açılı. Kapak tam kapanmadığı durumda uyarı sesi.

Arıza durumunda manuel açma; elektronik kabin kilidi anakartında yada okuyucuda bir arıza bulunduğunda okuyucu kapağı ön taraftan açılmalıdır. Manuel açma mandalı aracılığı ile el ile kabin kilidi açılabili. Okuyucu arkasında kablo kanalından bu işlem uygulanır. Manuel müdahale alarmı; manuel olarak kabin kilidini açmak istediğinizde sistem sesli olarak ayrıca uyarı verir