Ara:

Manyetik Kart Okuyucu Elektronik Kabin Kilidi CL-SN112 Kullanım alanları

Manyetik Kart Okuyucu Elektronik Kabin Kilidi CL-SN112; sauna, ofis, otel, okul, fabrika v.b yerlerdeki dolap ve kabin kilitlerinde kullanılabilmektedir. Manyetik kart veya bileklik ile açılan kabin kilit modelimiz, kalıcı veya tek seferlik kart/bileklik ile kullanılmalıdır.

Modları

Özel Mod: Normalde kilitli moddur. Kabin kilidini hangi manyetik anahtarlık, manyetik bileklik veya manyetik kartın açacağı tanımlı kart ile yapılmalıdır. Kullanıcıya özel manyetik kart veya manyetik bilek ile kullanılmalıdır.

Ortak Mod: Normalde açık moddadır. Herhangi manyetik bileklik veya manyetik kart okutulduğunda kilitler. Kabin kilidi bu kart yada bilekliği hafızasına alır. Tekrar kayıtlı manyetik bileklik veya manyetik kart okutuluncaya kadar başka manyetik kart yada manyetik bileklik ile açılamaz. Elektronik kabin kilidi ilk kez okutularak kilitleyen manyetik kart veya manyetik bileklikle tekrar açıldıktan sonra hafızadan bu kart veya bilekliği siler. Yeni manyetik kart ve manyetik bileklik okutana kadar açık pozisyonda beklemede kalır.

Master kart: Elektronik kabin kilidine programlanan master kart ile kabin kilidi açılabilir. Opsiyonel güç kaynağı girişi ile pil bittiği durumda okuyucu üzerinde bulunan power girişi ile besleme sağlanarak kilitli olan kabin açılır. Yaylı kilit karşılığı ile kabine kilidine kart okutulunca kapak bir miktar kendiliğinden açılı. Kapak tam kapanmadığı durumda uyarı sesi verir.

Arıza durumunda manuel açma; elektronik kabin kilidi anakartında yada okuyucuda bir arıza bulunduğunda okuyucu kapağı ön taraftan açılmalıdır. Manuel açma mandalı aracılığı veya el ile kabin kilidi açılabilir. Okuyucu arkasında kablo kanalından bu işlem uygulanır. Manuel müdahale alarmı; manuel olarak kabin kilidini açmak istediğinizde sistem sesli olarak ayrıca uyarı vermektedir.