Ara:

Elektronik Kabin Kilidi_cl-sn009 kullanımı?

Elektronik Kabin Kilidi_cl-sn009 modelimiz sauna, ofis, otel, okul, fabrika v.b yerlerdeki dolap ve kabin kilitlerinde kullanılabilmektedir. Manyetik kart veya bileklik ile açılan modelimiz, tek seferlik veya kalıcı kart/bileklik ile kullanılabilmektedir.

Özel Mod Nedir?

Elektronik Kabin Kilidi_cl-sn009 normalde kilitli moddur. Hangi kabini kilidini hangi manyetik anahtarlık, manyetik bileklik veya manyetik kartın açacağı tanımlı master proximity kart ile yapılır. Kullanıcıya özel manyetik kart, manyetik bilekle kullanılabilmektedir.

Kabin kilidi ortak mod?

Kabin kilidi normalde açık moddadır. Herhangi manyetik bileklik, manyetik kart okutulduğunda kilitlenir. Kabin kilidi bu kart yada bilekliği hafızasına alır. Tekrar kayıtlı manyetik bileklik veya manyetik kart okutuluncaya kadar başka manyetik kart yada manyetik bileklik ile açılamaz. Elektronik kabin kilidi ilk kez okutularak kilitleyen manyetik kart veya manyetik bileklikle tekrar açıldıktan sonra hafızadan bu kart veya bilekliği siler. Yeni manyetik kart ve manyetik bileklik okutana kadar açık pozisyonda beklemede kalır

Elektronik Kabin Kilidi Master Kart Ne İşe Yarar?

Elektronik kabin kilidine programlanan master kart ile kabin kilidi diğer tanıttığınız kartı kaybettiyseniz master kart ile açmanızı sağlar. Başka bir kartı tanıtmanızı sağlar.

Opsiyonel güç kaynağı girişi neden vardır?

Pil bittiği durumda okuyucu üzerinde bulunan power girişi ile besleme sağlanarak kilitli olan kabin açılabilmektedir. Yaylı kilit karşılığı ile kabine kilidine kart okutulunca kapak bir miktar kendiliğinden açılabilmektedir.

Uyarı sesleri.

Manuel kilit açılmaya çalışıldığında, kapak tam kapanmadığı durumlarda kabin kilidi uyarı sesi vermektedir.