Ara:

    Ürün Kodu: CL-SN009

Sauna, ofis, otel, okul, fabrika v.b yerlerdeki dolap ve kabin kilitlerinde kullanılabilmektedir. Manyetik kart veya bileklik ile açılan kabin kilit modelimiz, tek seferlik kalıcı veya tek seferlik kart/bileklik ile kullanılabilir.

Özel Mod: Normalde kilitli moddur. Hangi kabini kilidini hangi manyetik anahtarlık, manyetik bileklik, manyetik kartın açacağı tanımlı master proximity kart ile yapılır. Kullanıcıya özel manyetik kart, manyetik bilekle kullanılır.

Ortak Mod: Normalde açık moddadır. Herhangi manyetik bileklik, manyetik kart okutulduğunda kilitler ve kabin kilidi bu kart yada bilekliği hafızasına alır. Tekrar kayıtlı manyetik bileklik veya manyetik kart okutuluncaya kadar başka manyetik kart yada manyetik bileklik ile açılamaz. Elektronik kabin kilidi ilk kez okutularak kilitleyen manyetik kart veya manyetik bileklikle tekrar açıldıktan sonra hafızadan bu kart veya bilekliği siler. Yeni manyetik kart ve manyetik bileklik okutana kadar açık pozisyonda beklemede kalır.

Master kart: Elektronik kabin kilidine programlanan master kart ile kabin kilidi açılabilir.  

Opsiyonel güç kaynağı girişi ile pil bittiği durumda okuyucu üzerinde bulunan power girişi ile besleme sağlanarak kilitli olan kabin açılabilir.

Yaylı kilit karşılığı ile kabine kildine kart okutulunca kapak bir miktar kendiliğinden açılır.

Kapak tam kapanmadığı durumda uyarı sesi.

Arıza durumunda manuel açma; elektronik kabin kilidi anakartında yada okuyucuda bir arıza bulunduğunda okuyucu kapağı ön taraftan açılır ve manuel açma mandalı aracılığı ile el ile kabin kilidi açılıabilir. Okuyucu arkasında kablo kanalından bu işlem uygulanır.

Manuel mudehale alarmı; manuel olarak kabin kilidini açmak istediğinizde sistem sesli olarak ayrıca uyarı verir.

Manyetik Kart Okuyucu Elektronik Kabin Kilidi Teknik Spesifikaysonlar

Gövde MalzemesiÇinko alışım
AksesuarlarOkuyucu panel, kilit silindiri, kilit gövdesi
Kilit türüManyetik Kart-Bileklik
RenkBronz / Gümüş
Yetkili TanımlamaKullanıcı kart, kullanıcı şifre, master kart, master şifre
Kilit açma yöntemleriID kart  kalıcı veya geçici olarak
Otomatik kilitleriemVAR
Kabin Kilidi Düşük voltaj alarmıSesli uyarı ile
Acil durum açılma yöntemiHarici pilli enerji ünitesi ile
Alarm uyarısıVar
Çalışma Sıcaklığı-10°C / 55°C
Çalışma Nem20%—93%