Ara:

Manyetik Kart Okuyucu  Kabin Kilidi CL-SN126

CL-Sn126 model manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidimiz sauna, ofis, otel, okul, fabrika v.b yerlerdeki dolap ve kabin kilitlerinde kullanılabilmektedir. Kullanıcı manyetik kart veya bileklik ile açılan elektronik kabin kilidi modelimiz, kalıcı veya tek seferlik manyetik kart/bileklik ile kullanılır.

Özel Mod: CL-Sn126 model manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidimiz normalde kilitli moddur. Hangi kabine ait CL-Sn126 model manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi hangi manyetik anahtarlık, manyetik bileklik veya manyetik kartın açacağı tanımlı master proximity kart veya şifre ile yapılır. CL-Sn126 model manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi kullanıcıya özel manyetik kart veya manyetik bilekle kullanılır.

Ortak Mod: CL-Sn126 model manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi normalde açık moddadır. CL-Sn126 model manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi herhangi manyetik bileklik veya manyetik kart okutulduğunda kilitlenir ve okutulan manyetik kart yada bilekliği hafızasına alır. CL-Sn126 model manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi tekrar kayıtlı manyetik bileklik veya manyetik kart okutuluncaya kadar başka manyetik kart yada manyetik bileklik ile açılamaz. CL-Sn126 model manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi ilk kez okutularak kilitleyen manyetik kart veya manyetik bileklikle tekrar açıldıktan sonra hafızadan kayıtlı kart veya bilekliği siler. Yeni manyetik kart ve manyetik bileklik okutana kadar açık pozisyonda beklemede kalır.

Master kart : CL-Sn126 model manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi programlanan master kart ile açılabilir.

Harici güç kaynağı girişi ile pil bittiği durumda okuyucu üzerinde bulunan power girişinden besleme sağlanarak kilitli olan kabin açılabilir.

Yaylı kilit karşılığı ile elektronik kabin kilidine kullanıcı şifre/kart okutulunca kapak bir miktar kendiliğinden açılır.Elektronik kabin kilidi kapak tam kapanmadığı durumda uyarı sesi verir.

Manuel açma; elektronik kabin kilidi anakartında yada okuyucuda bir arıza bulunduğunda okuyucu kapağı ön taraftan açılır ve manuel açma mandalı aracılığı ile el ile kabin kilidi açılıabilir. Okuyucu arkasında kablo kanalından bu işlem uygulanır.

Manuel mudehale alarmı; manuel olarak kabin kilidini açmak istediğinizde sistem sesli olarak ayrıca uyarı verir.

Manyetik Kart Okuyucu Elektronik Kabin Kilidi Teknik Spesifikasyonlar

Gövde MalzemesiÇinko alışım
AksesuarlarOkuyucu panel, kilit silindiri, kilit gövdesi
Kilit türüManyetik Kart-Bileklik
RenkSarı / Gümüş
Yetkili TanımlamaKullanıcı kart, kullanıcı şifre, master kart, master şifre
Kilit açma yöntemleriID kart  kalıcı veya geçici olarak
Otomatik kilitleriemVAR
Kabin Kilidi Düşük voltaj alarmıSesli uyarı ile
Acil durum açılma yöntemiHarici pilli enerji ünitesi ile
Alarm uyarısıVar
Çalışma Sıcaklığı-10°C / 55°C
Çalışma Nem20%—93%
ModelCL-SN112
Gövde MalzemesiPaslanmaz metal
AksesuarlarBileklik, kilit silindiri, kilit gövdesi, vida
Açma YöntemiRFID Manyetik kart
Ağırlık0.4 kg
Kullanım AlanıSauna kabin kilidi, Fitness kabin kilidi, ofis dolap kilidi, işyeri soyunma kabin kilidi, işyeri elbise dolap kilidi
Boyutu55mm*38mm*45mm