Ara:

Enpercon elektronik kabin kilitlerimiz fitness, sauna, ofis, otel, okul, fabrika v.b yerlerdeki dolaplarda ve kabinlerde kullanılmaktadır. Manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM105 manyetik kart veya bileklik ile çalışır.  

 Özel Mod: Manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi-CL-Snem105 normalde kilitli moddur. Hangi kabine ait manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi-CL-Snem105 hangi manyetik anahtarlık, manyetik bileklik veya manyetik kartın açacağı tanımlı master proximity kart veya şifre ile yapılır. Manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi- CL-Snem105 kullanıcıya özel manyetik kart veya manyetik bilekle kullanılır.

 Ortak Mod: Normalde açık moddadır. Herhangi manyetik bileklik veya manyetik kart okutulduğunda kilitlenir ve okutulan manyetik kart yada bilekliği hafızasına alır. Manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi- CL-Snem105 tekrar kayıtlı manyetik bileklik veya manyetik kart okutuluncaya kadar başka manyetik kart yada manyetik bileklik ile açılamaz. manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi- CL-Snem105 ilk kez okutularak kilitleyen manyetik kart veya manyetik bileklikle tekrar açıldıktan sonra hafızadan kayıtlı kart veya bilekliği siler. Yeni manyetik kart ve manyetik bileklik okutana kadar açık pozisyonda beklemede kalır.

 Master kart : Programlanan master kart ile açılabilir.

 Harici güç kaynağı girişi ile pil bittiği durumda okuyucu üzerinde bulunan power girişinden besleme sağlanarak kilitli olan kabin açılabilir.

 Yaylı kilit karşılığı ile elektronik kabin kilidine kullanıcı şifre/kart okutulunca kapak bir miktar kendiliğinden açılır.Elektronik kabin kilidi kapak tam kapanmadığı durumda uyarı sesi verir.

 Manuel açma; elektronik kabin kilidi anakartında yada okuyucuda bir arıza bulunduğunda okuyucu kapağı ön taraftan açılır ve manuel açma mandalı aracılığı ile el ile kabin kilidi açılıabilir. Okuyucu arkasında kablo kanalından bu işlem uygulanır.

 Manuel mudehale alarmı; manuel olarak kabin kilidini açmak istediğinizde sistem sesli olarak ayrıca uyarı verir.

Manyetik Kart Okuyucu Elektronik Kabin Kilidi Teknik Spesifikaysonlar

Gövde MalzemesiÇinko alışım
Kart TipiRFID / EM card
Çalışma Sıcaklığı-20℃-80℃
Çalışma Nem20% -95%
Statik çalışma akımı≤8μA
Dinamik çalışma akımı≤150mA
Okuma mesafesi≤25mm
Okuma süresi1sn den az
Düşük pil uyarısı4.8V den düşük olduğunda
Güç4adet 1.5V LR6 AA Alkaline Pil, DC6V  
Pil ömrü12-14 ay (normal kullanım)
AksesuarlarOkuyucu panel, kilit silindiri, kilit gövdesi
Açma YöntemiID kart, id şifre kalıcı veya geçici olarak
RenkBronz / Gümüş
Yetkili TanımlamaKullanıcı kart, master kart, master şifre
Kabin Kilidi Düşük voltaj alarmıSesli uyarı ile
Acil durum açılma yöntemiHarici pilli enerji ünitesi ile
Alarm uyarısıVar
Ağırlık0,45Kg