Ara:

Sauna, ofis, otel, okul, fabrika v.b yerlerdeki dolap ve kabin kilitlerinde kullanılır. Manyetik kart, manyetik anahtarlık veya manyetik bileklik ile kullanıcı tarafından programlanabilir. Manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM106 özel mod veya ortak mod  çalışma özelliği ile çok fonksiyon kolaylığı kullanım kolaylığı sağlar.

Özel Mod: Manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM106 kilit dili normalde kapalı konumdadır. Hangi kabini kilidini hangi şifre, manyetik anahtarlık, manyetik bileklik, manyetik kartın açacağı tanımlı master kart veya şifre ile yapılır. Kullanıcıya manyetik kart, manyetik bilek ile kullanılır.

Ortak Mod: Manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM106 kilit dili normalde açık konumdadır. Herhangi şifre, manyetik bileklik, manyetik kart okutulduğunda kilitler ve kabin kilidi bu kart yada bilekliği hafızasına alır. Tekrar kayıtlı manyetik bileklik veya manyetik kart okutuluncaya kadar başka manyetik kart yada manyetik bileklik ile açılamaz. Elektronik kabin kilidi ilk kez okutularak kilitleyen manyetik kart veya manyetik bileklikle tekrar açıldıktan sonra hafızadan bu kart veya bilekliği siler. Yeni manyetik kart ve manyetik bileklik okutana kadar açık pozisyonda beklemede kalır.

Master kart / şifre: Elektronik kabin kilidine programlanan master kart ile kabin kilidi açılabilir.

Opsiyonel güç kaynağı girişi ile pil bittiği durumda okuyucu üzerinde bulunan harici güç girişi ile besleme sağlanarak kilitli olan kabin açılabilir.

Yaylı kilit karşılığı ile kabine kildine kart okutulunca kapak bir miktar kendiliğinden açılır.

Kapak tam kapanmadığı durumda uyarı sesi.

Arıza durumunda manuel açma; Manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM106 anakart yada okuyucu arızasında okuyucu kapağında bulunan  manuel açma mandalı ile kilit dili açılabilir.

Manuel müdehale alarmı; Manuel olarak şifreli kabin kilidini açmak istediğinizde sistem sesli olarak ayrıca uyarı verir.

Diğer kabin kilidi modellerimiz için buraya tıklayın.

Manyetik Kart Okuyucu Elektronik Kabin Kilidi-CL SNEM106 Teknik Özellikler

Gövde MalzemesiÇinko alışım
Kart TipiRFID / EM card
Çalışma Sıcaklığı-20℃-80℃
Çalışma Nem20% -95%
Statik çalışma akımı≤8μA
Dinamik çalışma akımı≤150mA
Okuma mesafesi≤25mm
Okuma süresi1sn den az
Düşük pil uyarısı4.8V den düşük olduğunda
Güç4adet 1.5V LR6 AA Alkaline Pil, DC6V  
Pil ömrü12-14 ay (normal kullanım)
AksesuarlarOkuyucu panel, kilit silindiri, kilit gövdesi
Kilit türüManyetik Kart-Bileklik
RenkBronz / Gümüş
Yetkili TanımlamaKullanıcı kart, master kart,
Kilit açma yöntemleriID kart, kalıcı veya geçici olarak
Kabin Kilidi Düşük voltaj alarmıSesli uyarı ile
Acil durum açılma yöntemiHarici pilli enerji ünitesi ile
Alarm uyarısıVar
Ağırlık0,40Kg