Ara:

      

  Spor salonu, sauna, ofis, otel, okul, fabrika v.b yerlerdeki dolap ve kabin kilitlerinde kullanılır. Manyetik kart veya bileklik ile açılan manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM108 özel mod veya ortak mod da kullanılabilir.

 Özel Mod: Normalde kilitli moddur. Hangi kabini kilidini hangi manyetik anahtarlık, manyetik bileklik, manyetik kartın açacağı tanımlı master proximity kart ile yapılır. Kullanıcıya özel manyetik kart, manyetik bilekle kullanılır.

Ortak Mod: Normalde açık moddadır. Herhangi manyetik bileklik, manyetik kart okutulduğunda kilitler ve manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM108 bu kart yada bilekliği hafızasına alır. Tekrar kayıtlı manyetik bileklik veya manyetik kart okutuluncaya kadar başka manyetik kart yada manyetik bileklik ile açılamaz. Manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM108 ilk kez okutularak kilitleyen manyetik kart veya manyetik bileklikle tekrar açıldıktan sonra hafızadan bu kart veya bilekliği siler. Yeni manyetik kart ve manyetik bileklik okutana kadar açık pozisyonda beklemede kalır.

Master kart: Manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM108 programlanan master kart ile kabin kilidi açılabilir.  

Opsiyonel güç kaynağı girişi ile pil bittiği durumda okuyucu üzerinde bulunan power girişi ile besleme sağlanarak kilitli olan kabin açılabilir.

Yaylı kilit karşılığı ile manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM108 rfid kart okutulunca kapak bir miktar kendiliğinden açılır.

Kapak tam kapanmadığı durumda uyarı sesi verir.

Arıza durumunda manuel açma;  manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM108 anakartında yada okuyucuda bir arıza bulunduğunda kilit göbeğinin üzerinde bulunan manuel açma mandalı kullanılarak kabin kilidi açılabilir. 

Manuel mudehale alarmı; manuel olarak kabin kilidini açmak istediğinizde sistem sesli olarak ayrıca uyarı verir.

Gövde MalzemesiÇinko alışım
AksesuarlarOkuyucu panel, kilit silindiri, kilit gövdesi
Kilit türüŞifre / Manyetik Kart-Bileklik
RenkBronz / Gümüş
Yetkili TanımlamaKullanıcı kart, master kart,
Kilit açma yöntemleriID kart, kalıcı veya geçici olarak
Otomatik kilitlemeVAR
Kabin Kilidi Düşük voltaj alarmıSesli uyarı ile
Acil durum açılma yöntemiHarici pilli enerji ünitesi ile
Alarm uyarısıVar
Çalışma Sıcaklığı-10°C / 55°C
Çalışma Nem20%—93%