Ara:

Ürün Kodu: CL-SNEM133

Spor salonu, sauna, ofis, otel, okul, fabrika v.b yerlerdeki dolap ve kabin kilitlerinde kullanılır. Manyetik kart veya bileklik ile açılan manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM133 özel mod veya ortak mod da kullanılabilir.

 Özel Mod: Normalde kilitli moddur. Hangi kabini kilidini hangi manyetik anahtarlık, manyetik bileklik, manyetik kartın açacağı tanımlı master proximity kart ile yapılır. Kullanıcıya özel manyetik kart, manyetik bilekle kullanılır.

Ortak Mod: Normalde açık moddadır. Herhangi manyetik bileklik, manyetik kart okutulduğunda kilitler ve manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM133 bu kart yada bilekliği hafızasına alır. Tekrar kayıtlı manyetik bileklik veya manyetik kart okutuluncaya kadar başka manyetik kart yada manyetik bileklik ile açılamaz. Manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM133 ilk kez okutularak kilitleyen manyetik kart veya manyetik bileklikle tekrar açıldıktan sonra hafızadan bu kart veya bilekliği siler. Yeni manyetik kart ve manyetik bileklik okutana kadar açık pozisyonda beklemede kalır.

Master kart: Manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM133 programlanan master kart ile kabin kilidi açılabilir.  

Opsiyonel güç kaynağı girişi ile pil bittiği durumda okuyucu üzerinde bulunan power girişi ile besleme sağlanarak kilitli olan kabin açılabilir.

Yaylı kilit karşılığı ile manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM133 rfid kart okutulunca kapak bir miktar kendiliğinden açılır.

Kapak tam kapanmadığı durumda uyarı sesi verir.

Arıza durumunda manuel açma;  manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM133 anakartında yada okuyucuda bir arıza bulunduğunda kilit göbeğinin üzerinde bulunan manuel açma mandalı kullanılarak kabin kilidi açılabilir. 

Manuel mudehale alarmı; manuel olarak kabin kilidini açmak istediğinizde sistem sesli olarak ayrıca uyarı verir.

Teknik Özellikler

ModelCL-SNEM133
Gövde MalzemesiÇinko alaşım
AksesuarlarBileklik, kilit silindiri, kilit gövdesi, vida
Açma YöntemiRFID Manyetik kart
Ağırlık0.40 kg
Kullanım AlanıSauna kabin kilidi, Fitness kabin kilidi, ofis dolap kilidi, işyeri soyunma kabin kilidi, işyeri elbise dolap kilidi
Çalışma Sıcaklığı-20℃-80℃
Nem20% -95%
Statik çalışma akımı≤8μA
Dinamik çalışma akımı≤150mA
Okuma mesafesi≤25mm
Okuma hızı1sn den az
Gerilim düşüm limit alarmı4.8V den az
Güç4 adet 1,5V LR6 AA Alkaline pil
Pil ömrüOrta yoğunluk kullanım