Ara:

Spor salonu, sauna, ofis, otel, okul, fabrika v.b yerlerde dolap ve elektronik kabin kilidi kullanılır. Manyetik kart veya bileklik ile açılan manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNTM106 özel mod veya ortak mod da kullanılabilir.

 Özel Mod: Normalde kilitli konumdadır. Hangi kabini kilidini hangi manyetik anahtarlık, manyetik bileklik, manyetik kartın açacağı tanımlı master manyetik kart ile yapılır. Kullanıcıya özel manyetik kart, manyetik bilekle kullanılır.

Ortak Mod: Normalde açık konumdadır. Herhangi manyetik bileklik, manyetik kart okutulduğunda kilitler ve manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNTM106 kartı hafızasına alır. Tekrar kayıtlı manyetik bileklik veya manyetik kart okutuluncaya kadar başka manyetik kart yada manyetik bileklik ile açılamaz. Manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi CL- SNTM106 ilk kez okutularak kilitleyen manyetik kart veya manyetik bileklikle tekrar açıldıktan sonra hafızadan bu kart veya bilekliği siler. Yeni manyetik kart ve manyetik bileklik okutana kadar açık pozisyonda beklemede kalır.

Master kart: Manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNTM106 programlanan master kart ile kabin kilidi açılabilir.  

Opsiyonel güç kaynağı girişi ile pil bittiği durumda okuyucu üzerinde bulunan power girişi ile besleme sağlanarak kilitli olan kabin açılabilir.

Yaylı kilit karşılığı ile manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNTM106 rfid manyetik kart okutulunca kapak bir miktar kendiliğinden açılır.

Kapak tam kapanmadığı durumda uyarı sesi verir.

Arıza durumunda manuel açma;  manyetik kart okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNTM106 anakartında yada okuyucuda bir arıza bulunduğunda kilit göbeğinin üzerinde bulunan manuel açma mandalı kullanılarak kabin kilidi açılabilir.

Manyetik Kart Okuyucu Elektronik Kabin Kilidi

Gövde MalzemesiÇinko alışım
Kart TipiRFID / EM card
Çalışma Sıcaklığı-20℃-80℃
Çalışma Nem20% -95%
Statik çalışma akımı≤8μA
Dinamik çalışma akımı≤150mA
Okuma mesafesi≤25mm
Okuma süresi1sn den az
Düşük pil uyarısı4.8V den düşük olduğunda
Güç4adet 1.5V LR6 AA Alkaline Pil, DC6V  
Pil ömrü12-14 ay (normal kullanım)
AksesuarlarOkuyucu panel, kilit silindiri, kilit gövdesi
Kilit türüManyetik Kart-Bileklik
Yetkili TanımlamaKullanıcı kart, master kart,
Kilit açma yöntemleriID kart, kalıcı veya geçici olarak
Kabin Kilidi Düşük voltaj alarmıSesli uyarı ile
Acil durum açılma yöntemiHarici pilli enerji ünitesi ile
Alarm uyarısıVar
Ağırlık0,40Kg