Ara:

Elektronik Kabin Kilidi_cl-sn108 Manyetik kart okuyucu kabin kilidi kullanım alanları

Elektronik Kabin Kilidi_cl-sn108, sauna, ofis, otel, okul, fabrika v.b yerlerdeki dolap ve kabin kilitlerinde kullanılabilmektedir. Manyetik kart veya bileklik ile açılan kabin kilit modelimiz, tek seferlik kalıcı veya tek seferlik kart/bileklik ile kullanılabilmektedir

Özel Mod: Normalde kilitli moddur. Hangi kabini kilidini hangi manyetik anahtarlık, manyetik bileklik veya manyetik kartın açacağı tanımlı master proximity kart ile yapılmaktadır. Kullanıcıya özel manyetik kart veya manyetik bilekle kullanılmaktadır.

Ortak Mod: Normalde açık moddadır. Herhangi manyetik bileklik, manyetik kart okutulduğunda kilitler. Kabin kilidi bu kart yada bilekliği hafızasına alır. Tekrar kayıtlı manyetik bileklik veya manyetik kart okutuluncaya kadar başka manyetik kart yada manyetik bileklik ile açılamaz. Elektronik kabin kilidi ilk kez okutularak kilitleyen manyetik kart veya manyetik bileklikle tekrar açıldıktan sonra hafızadan bu kart veya bilekliği siler. Yeni manyetik kart veya manyetik bileklik okutana kadar açık pozisyonda beklemede kalır.

Master kart: Elektronik kabin kilidine programlanan master kart ile kabin kilidi açılmaktadır.

Opsiyonel güç kaynağı: Güç kaynağı girişi ile pil bittiği durumda okuyucu üzerinde bulunan power girişi ile besleme sağlanarak kilitli olan kabin açılabilmektedir.

Yaylı kilit karşılığı ile kabine kilidine kart okutulunca kapak bir miktar kendiliğinden açılmaktadır. Kapak tam kapanmadığı durumda uyarı sesi.

Arıza durumunda manuel açma; elektronik kabin kilidi anakartında yada okuyucuda bir arıza bulunduğunda okuyucu kapağı ön taraftan açılır. Manuel açma mandalı aracılığı ile el ile kabin kilidi açılabilmektedir. Okuyucu arkasında kablo kanalından bu işlem uygulanır.

Manuel mudehale alarmı; manuel olarak kabin kilidini açmak istediğinizde sistem sesli olarak ayrıca uyarı verir.