Ara:

Ürün Kodu: CL-SNEM118

Sauna, ofis, otel, okul, fabrika v.b yerlerde dolap ve kabin kilidi olarak kullanılır. Şifre, manyetik kart, manyetik anahtarlık veya manyetik bileklik ile kullanıcı tarafından programlanabilir. Manyetik kart ve şifre okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM118 özel mod veya ortak mod  çalışma özelliği ile çok fonksiyonlu kullanım kolaylığı sağlar.

Özel Mod: Manyetik kart ve şifre okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM118 kilit dili normalde kilitli konumdadır. Kullanıcya özel şifre veya kart master kart veya şifre yetkilendirilir. Kabin kilidi kullanıcıya özel şifre, manyetik kart, manyetik bilek ile kullanılır. Kullanıcı şifresi veya kartı sabittir. Şifre unutulduğunda yada kullanıcı kartı kaybolduğunda hafıza master kart veya şifre ile silinir ve yeni kullanıcı kartı tanımlanır.

Ortak Mod: Manyetik kart ve şifre okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM118 normalde kilitli değildir. (kilit dili kilit göbeğinin içindedir). Herhangi bir şifre, manyetik bileklik veya manyetik kart okutulduğunda kilit dili göbeğinden çıkar ve kabini kilitler. Kabin kilidi ilk defa okutulan şifre veya  kartı hafızasına alır. Hafızasına aldığı şifre, kart veya bileklik  tekrar okutuluncaya kadar kabin kilidi master kart veya master şifre haricinde başka şifre, manyetik kart yada manyetik bileklik ile açılamaz.

Elektronik kabin kilidi ilk kez okutularak kilitleyen şifre, manyetik kart veya manyetik bileklikle tekrar açıldıktan sonra hafızadan geçici şifre, kart veya bilekliği siler. Kabin kilidi yeni şifre, manyetik kart ve manyetik bileklik okutana kadar açık pozisyonda beklemede kalır.

Master kart / şifre: Elektronik kabin kilidine programlanan master / şifre kart ile kabin kilidi açılabilir. 

Opsiyonel güç kaynağı girişi ile pil bittiği durumda okuyucu üzerinde bulunan power girişi ile besleme sağlanarak kilitli olan kabin açılabilir.

Yaylı kilit karşılığı ile kabine kildine kart okutulunca kapak bir miktar kendiliğinden açılır.

Kapak tam kapanmadığı durumda uyarı sesi.

Arıza durumunda manuel açma; Manyetik kart ve şifre okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM118 anakart yada okuyucu arızasında okuyucu kapağında bulunan  manuel açma mandalı ile kilit dili açılabilir.

Manuel müdehale alarmı; manuel olarak şifreli kabin kilidini açmak istediğinizde sistem sesli olarak ayrıca uyarı verir.

  • Teknik Özellikler
Gövde MalzemesiÇinko alışım
Kart TipiRFID / EM card,
Çalışma Sıcaklığı-20℃-80℃
Çalışma Nem20% -95%
Statik çalışma akımı≤8μA
Dinamik çalışma akımı≤150mA
Okuma mesafesi≤25mm
Okuma süresi1sn den az
Düşük pil uyarısı4.8V den düşük olduğunda
Güç4adet 1.5V LR6 AA Alkaline Pil, DC6V  
Pil ömrü12-14 ay (normal kullanım)
AksesuarlarOkuyucu panel, kilit silindiri, kilit gövdesi
Kilit türüManyetik Kart-Bileklik, Şifre (Dokunmatik)
Yetkili TanımlamaKullanıcı kart, master kart, şifre
Kilit açma yöntemleri ID kart özel mod/ortak mod, şifre özel mod/ortak mod
Kabin Kilidi Düşük voltaj alarmıSesli uyarı ile
Acil durum açılma yöntemiHarici pilli enerji ünitesi ile
Alarm uyarısıVar
Ağırlık0,40Kg