Ara:

Dokunmatik ekran ve şık tasarımı ile CL-SNEM139 elektronik kabin kilidi modelimiz sauna, ofis, otel, okul, fabrika v.b yerlerdeki dolap ve kabin kilitlerinde kullanılır. Şifre, manyetik kart, manyetik anahtarlık veya manyetik bileklik ile kullanıcı tarafından programlanabilir. Manyetik kart ve şifre okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM139 özel mod veya ortak mod  çalışma özelliği ile çok fonksiyon kolaylığı kullanım kolaylığı sağlar.

Özel Mod: Elektronik kabin kilidi Normalde kilitli moddur. Hangi kabine ait elektronik kabin  kilidini hangi şifre, manyetik anahtarlık, manyetik bileklik veya manyetik kartın açacağı tanımlı master proximity kart veya şifre ile yapılır. Elektronik kabin kilidi kullanıcıya özel şifre, manyetik kart, manyetik bilekle kullanılır.

Ortak Mod: Snem139 Elektronik kabin kilidi normalde açık moddadır. Snem139 Elektronik kabin kilidine herhangi şifre, manyetik bileklik, manyetik kart okutulduğunda elektronik kabin kilidi kilitlenir ve girilen yada okutulan şifre, kart yada bilekliği hafızasına alır. Snem139 Elektronik kabin kilidine tekrar kayıtlı şifre, manyetik bileklik veya manyetik kart okutuluncaya kadar başka şifre, manyetik kart yada manyetik bileklik ile açılamaz. Elektronik kabin kilidi ilk kez okutularak kilitleyen şifre, manyetik kart veya manyetik bileklikle tekrar açıldıktan sonra hafızadan kayıtlı şifre kart veya bilekliği siler. Yeni şifre, manyetik kart ve manyetik bileklik okutana kadar açık pozisyonda beklemede kalır.

Master kart / şifre: Elektronik kabin kilidine programlanan master / şifre kart ile kabin kilidi açılabilir.

Elektronik kabin kilidi üzerinde bulunan opsiyonel harici güç kaynağı girişi ile pil bittiği durumda okuyucu üzerinde bulunan power girişinden besleme sağlanarak kilitli olan kabin açılabilir.

Yaylı kilit karşılığı ile elektronik kabin kilidine kullanıcı şifre/kart okutulunca kapak bir miktar kendiliğinden açılır.Elektronik kabin kilidi kapak tam kapanmadığı durumda uyarı sesi verir.

Elektronik kabin kilidini arıza durumunda manuel açma; elektronik kabin kilidi anakartında yada okuyucuda bir arıza bulunduğunda okuyucu kapağı ön taraftan açılır ve manuel açma mandalı aracılığı ile el ile kabin kilidi açılabilir. Okuyucu arkasında kablo kanalından bu işlem uygulanır.

Elektronik kabin kilidine manuel müdahale alarmı; manuel olarak kabin kilidini açmak istediğinizde sistem sesli olarak ayrıca uyarı verir.

   Teknik Özellikler            

Gövde MalzemesiÇinko alışım
Kart TipiRFID / EM card
Çalışma Sıcaklığı-20℃-80℃
Çalışma Nem20% -95%
Statik çalışma akımı≤8μA
Dinamik çalışma akımı≤150mA
Okuma mesafesi≤25mm
Okuma süresi1sn den az
Düşük pil uyarısı4.8V den düşük olduğunda
Güç4adet 1.5V LR6 AA Alkaline Pil, DC6V  
Pil ömrü12-14 ay (normal kullanım)
AksesuarlarOkuyucu panel, kilit silindiri, kilit gövdesi
Kilit türüŞifre / Manyetik Kart-Bileklik
RenkAltın / Gümüş
Yetkili TanımlamaKullanıcı kart, kullanıcı şifre, master kart, master şifre
Kilit açma yöntemleriID kart, id şifre kalıcı veya geçici olarak
Kabin Kilidi Düşük voltaj alarmıSesli uyarı ile
Acil durum açılma yöntemiHarici pilli enerji ünitesi ile
Alarm uyarısıVar
Ağırlık0,45Kg
  

CL SNEM-139 Arka Gövde

Teknik Özellikleri

MalzemePlastik
Ağırlık0,107Kg
Ölçü125mm*65mm