Ara:

Spor salonu, sauna, ofis, otel, okul, fabrika v.b yerlerde soyunma odası dolap ve kabin kilitlerinde kullanılır. Parmak izi veya şifre ile  açılan şifre ve parmak izi okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM152 özel mod veya ortak mod da kullanılabilir.

Özel Mod: Normalde kilitli konumdadır. Hangi kabin kilidini hangi parmak izi veya şifrenin açacağını daha önce tanımlanan  master parmak izi veya şifre ile yapılır. Kullanıcı parmak izi ve kendi özel şifresi ile kullanır. 

Ortak Mod: Normalde açık konumdadır. Herhangi parmak izi veya şifre okutulduğunda kilitler. Şifre ve parmak izi okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM152 bu parmak izi veya şifreyi geçici olarak hafızasına alır. Tekrar aynı parmak izi veya şifre okutuluncaya kadar başka parmak izi veya şifre ile açılamaz. Şifre ve parmak izi okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM152 ilk kez okutularak kilitleyen parmak izi ve şifre tekrar girilerek kilit açıldıktan sonra kullanıcı hafızasını siler. Yeni parmak izi veya şifre okutana kadar açık pozisyonda beklemede kalır.

Master kart: Şifre ve parmak izi okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM152 için yetkili personel tarafından kolayca  programlanan master parmak izi veya şifre ile açılabilir.  

Opsiyonel güç kaynağı girişi ile pil bittiği durumda okuyucu üzerinde bulunan power girişi ile besleme sağlanarak kilitli olan kabin açılabilir.

Yaylı kilit karşılığı ile Şifre ve parmak izi okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM152 tanımlı parmak izi, şifre okututlunca kapak bir miktar kendiliğinden açılır. 

Kapak tam kapanmadığı durumda uyarı sesi verir.

Arıza durumunda manuel açma; elektronik kabin kilidi anakartı yada okuyucuda bir arıza bulunduğunda okuyucu kapağı ön taraftan açılır ve manuel açma mandalı ile açılıabilir. Okuyucu arkasında kablo kanalından bu işlem uygulanır.

Manuel mudehale alarmı; manuel olarak kabin kilidini açmak istediğinizde sistem sesli olarak ayrıca uyarı verir.

Şifre ve parmak izi okuyucu elektronik kabin kilidi CL-SNEM152 teknik özellikler

Gövde MalzemesiÇinko alışım
KlavyeDokunmatik Ekran
Kart TipiRFID / EM card,
Çalışma Sıcaklığı-20℃-80℃
Çalışma Nem20% -95%
Statik çalışma akımı≤8μA
Dinamik çalışma akımı≤150mA
Okuma mesafesi≤25mm
Okuma süresi1sn den az
Düşük pil uyarısı4.8V den düşük olduğunda
Güç4adet 1.5V LR6 AA Alkaline Pil, DC6V  
Pil ömrü12-14 ay (normal kullanım)
AksesuarlarOkuyucu panel, kilit silindiri, kilit gövdesi
Kilit türüParmak izi, Şifre
Yetkili TanımlamaKullanıcı parmak izi/şifre, master parmak izi, şifre
Kilit açma yöntemleri Parmak izi, şifre ile; özel mod/ortak mod
Kabin Kilidi Düşük voltaj alarmıSesli uyarı ile
Acil durum açılma yöntemiHarici pilli enerji ünitesi ile
Alarm uyarısıVar
Ağırlık0,45Kg