Ara:

       Ürün Kodu: CL-PDHM002

Sauna, ofis, otel, okul, fabrika v.b yerlerde dolap ve kabin kilidi olarak kullanılır. Şifre  ile kullanıcı tarafından programlanabilir. Şifreli elektronik kabin kilidi CL-PDHM002 özel mod veya ortak mod  model çalışma özelliği seçenekleri ile ile çok fonksiyonlu kullanım kolaylığı sağlar.

Özel Mod Kullanım:

Şifreli elektronik kabin kilidi CL-PDHM002 kilit dili normalde kilitli konumdadır. Kullanıcıya özel şifre ile yetki verilir. Kabin kilidi kullanıcıya özel şifre ile kullanılır. Kullanıcı şifresi  sabittir. Şifre unutulduğunda  hafıza master şifre ile silinir ve yeni kullanıcı kartı tanımlanır.

Ortak Mod:

Şifreli elektronik kabin kilidi CL-PDHM002 normalde kilitli değildir. (kilit dili kilit göbeğinin içindedir). Herhangi bir şifre girildiğinde kilit dili göbeğinden çıkar ve kabini kilitler. Kabin kilidi ilk defa okutulan şifreyi hafızasına alır. Hafızasına aldığı şifre  tekrar okutulunca kabin kilidi master şifre haricinde başka şifre ile açılamaz.

Elektronik kabin kilidi ilk kez okutularak kilitleyen şifre ile tekrar açıldıktan sonra hafızadaki geçici kullanıcı şifresini  siler. Kabin kilidi yeni şifre girilene kadar açık pozisyonda beklemede kalır.

Master kart / şifre:

Elektronik kabin kilidi  kullanıcı şifresi unutularak kilitli kaldığında programlanan master şifre ile tekrar açılabilir.

Opsiyonel güç kaynağı:

Elektronik dolap kilidi veya kabin kilidine ait tuş ön tarafta bulunan tuş takımı üzerinde harici güç kaynağo girişi vardır. Pil bittiği durumda okuyucu üzerinde bulunan power girişi ile besleme sağlanarak kilitli olan kabin kilidi veya dolap kilidi açılabilir.

Yaylı kilit karşılığı:

Şifreli elektronik kabin kilit karşılığı üzerinde yaylı kapak iticisi bulunmaktadır. Şifre girilerek kilit açıldığında yay kapağı bir miktar iter. 

Kapak tam kapanmadığı durumda uyarı sesi verir.

Arıza durumunda:

Manuel açma; Şifreli elektronik kabin kilidi CL-PDHM002 anakart yada okuyucu arızasında okuyucu kapağında bulunan  manuel açma mandalı ile kilit dili açılabilir.

Manuel müdehale alarmı; Şifreli dolap kilidine manuel olarak müdahale edildiğinde sistem sesli olarak ayrıca uyarı verir.

Gövde MalzemesiPlastik / Çinko alışım
AksesuarlarOkuyucu panel, kilit silindiri, kilit gövdesi
Kilit türüŞifre
KlavyeTuşlu
RenkGümüş
Yetkili TanımlamaKalıcı tip kullanıcı şifre veya tek kullanımlık kullanıcının oluşturacağı şifre, master şifre
Kilit açma yöntemleriid şifre kalıcı veya geçici olarak
Kabin Kilidi Düşük voltaj alarmıSesli uyarı ile
Acil durum açılma yöntemiHarici pilli enerji ünitesi ile
Alarm uyarısıVar
Çalışma Sıcaklığı-25°C / 65°C
Çalışma Nem5%—93%
Ağırlık0,40Kg
Ortalama kullanım100.000